STK faaliyetlerinin ve amaçlarının yaygınlaşması adına dernek yayın organları önemli bir rol oynamaktadır. Üye aidatlarının toplanması, dernekten haberler, üyelik başvurusunun alınması ve kurumsal marka imajı yaratmak adına dernek web sitesi olmazsa olmazlardan. Ancak dernek web sitesine sahip olmanız bu avantajları tek başına yakalamanızı sağlamaz. Bir çok derneğin yaşadığı en büyük problem teknik sorunlar, işlevselliği olmayan ve sürekli altyapı problemleri ile karşılaşılan web siteleridir.

Dernek Web Tasarımı
Dernek Web Tasarımı

ELKA GROUP STK Geliştirme Hizmetleri olarak sadece sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Alanında uzman IT ekibimiz sadece dernek web sitesi alanında geliştirmeler yapıp, ihtiyaçlara yönelik yazılımlar üretmektedir. Sadece derneklere hizmet veriyoruz olmamız, bizlere bu alanda profesyonel kılmaktadır. Sizde dernek web sitesi yaptırmak ve dernek sosyal medya yönetimi konusunda destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dernek Web Sitesi 

Derneklerin kullanabileceği yazılımlar ve site şablonları kullanıcı niyetine göre değişmektedir. Dernek web sitesi bir haber portalı gibi kullanacaksa farklı, bilgi verme amaçlı stabil sayfa olarak kullanacaksa farklı alt yapı yazılımları tercih edilir. Bu doğrultuda öncelikle olarak sizlerin isteği ve hedefleri göz önünde bulundurulur. Başlangıç aşamasında sadece yayıncılık amaçlı web tasarım hizmeti isterken, bu hizmeti ilerleyen aşamalarda zenginleştirmeniz de mümkün olacaktır.

Bir çok dernek yönetimi web sitelerini aidat toplamak, etkinlik düzenleme, gündeme dair haberler ve üyelere ait bilgiler verme gibi konularda kullanılmaktadır. Sosyal medya ile eşzamanlı kullanılması durumunda dernek faaliyetlerine katılım da artmaktadır. Kullanacağınız yazılımı ve ek modülleri seçerken ihtiyaçlarınıza yönelik tercihte bulunmanız, uzun vadede büyük ver avantaj kazanmanızı sağlayacaktır.

Dernek Web Tasarım Hizmet Detayları

Sizlere dernek yönetimini kolaylaştıran çözümler sunarken, onlarca modül ile kolay bir web sitesi yönetim deneyimi sunmaktayız. Aşağıdaki özelliklere ek olarak, IT ekibimizden derneğinize özel ek talepte bulunabilrsiniz.

 • Aidat toplama özelliği
 • Derneğe Özel tasarım 
 • Mobil uyumlu responsive
 • Kolay kullanılabilir yönetici paneli
 • Canlı destek iletişim modulü
 • Üyeler arası sohbet modülü
 • Haber paylaşma
 • Otomatik Sosyal Medya paylaşımı
 • Hızlı performansı yüksek
 • Temiz yazılmış kodlama
 • SEO optimizasyonu 
 • Derneğinize özel slider
 • Kurumsal Sayfaların oluşturulması
 • Hosting ve Domain yönetimi
 • Web reklam alanı

Yukarıda saymış olduğumuz hizmetler sunmuş olduğumuz web tasarım paketlerinde isteğe bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Temel web sitesi hizmeti satın almış olan tüm dernek yöneticileri için kurumsal sayfalar ekibimiz tarafından tasarlanacaktır.

WEB Sitesi Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sizlere teslim etmiş olduğumuz web siteleri kolay yönetilebilir yönetici ara yüzüne sahiptir. Temel bilgisayar kullanım bilgisi olan bir kullanıcı, tek tıklamaya yazı ekleyebilir, haber paylaşabilir ya da sayfa düzenlemesi gerçekleştirebilir. Tüm bu işlemleri sizlere vereceğimiz admin ve şifre bilgisi ile herhangi bir dernek üyesi de gerçekleştirebilir. Bunun için birden çok kullanıcı oluşturma, yazar atama ve kullanıcı rollerini belirleme gibi özelliklere site yönetim panelinden sahip olabilirsiniz.

Tüm bunları yapmak sizin için zor ya da zaman mı alıyor? Web sitelerini bizlere emanet onlarca dernek yöneticisi arasında yerinizi alabilirsiniz. Profesyonel yazılım ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda geliştirmeler yaparken, içerik ekibimiz ise paylaşımlarınızı düzenliyor olacaktır. Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ile birlikte dernek web siteleri üzerinden kitle etkileşimi üzerine ortak projelere geliştirilebilecektir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

ELKA GROUP STK Geliştirme Hizmetleri sadece dernek yönetim süreçlerinde STK gönüllülerinin yanında yer almaktadır. Birden çok farklı departmana sahip olan şirketimizde alanında uzman profesyoneller sizler adına süreci yönetmektedir.

Sadece dernek ve vakıflara hizmet veriyor olmamız, bu alanda bizleri profesyonel kılmaktadır. STK’ların ihtiyaçlarını bildiğimiz ve onları tanıdığımız için dernek web sitesi yapımı ve diğer hizmetlerimiz özelinde en iyi hizmet deneyimi sunmayı vadediyoruz.

2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir